pensioen.hypotheek-actueel.nl
Financiƫle informatie, links en rekenmodules
dinsdag 09 juni 2026

Financieel bestuurder Nutreco met pensioen

AMSTERDAM (AFN) - Financieel bestuurder Cees van Rijn van diervoederbedrijf Nutreco gaat eind september met pensioen. Dat is donderdag bekendgemaakt bij de bekendmaking van de jaarcijfers. Het bedrijf stelt Gosse Boon voor als zijn opvolger.

Van Rijn kwam in 2001 bij Nutreco als chief financial officer (cfo) en lid van de raad van bestuur. Boon, die officieel tijdens de aandeelhoudersvergadering op 28 maart wordt voorgedragen, begon zijn carriere bij Unilever en was onder meer financieel bestuurder bij afvalverwerker Van Gansewinkel Groep.

Nutreco maakte donderdag ook bekend dat Frank Tielens, Executive Vice-President van de divisie Specialties en lid van de raad van bestuur van Nutreco, per 1 maart terugtreedt.

Zijn divisie wordt samengevoegd met het onderdeel Agriculture onder de nieuwe naam Animal Nutrition. Daar komt de huidige Executive Vice-President van de divisie Agriculture Jerry Vergeer aan het roer te staan.

Voor u geselecteerd uit de media:
Hoe weet je dat je niet te veel voor een woning betaalt? Volg De Gouden Tips voor het kopen van een woning
De Gouden Aankooptips! Hoe weet je dat je niet te veel voor een woning betaalt? Volg De Gouden Tips voor het kopen van een woning